DANIŞMANLIK VE PROJE YÖNETİMİ

Mimarlık bütünsel olarak disiplinlerarası bir koordinasyon, bir süreç yönetimi işidir. Mimarın buradaki görevi ise orkestra şefliğidir. Onunla birlikte çalan, çalışan pek çok farklı sese sahip olmalıdır. Bunlar da işte bu uzmanlık dallarıdır.

Peyzaj, aydınlatma, akustik, yangın, deprem, cephe, LEED gibi birçok uzmanlık alanı artık tek bir kişinin tüm bu bilgiye sahip olup projesine yansıtabileceği seviyeyi geçmiş ve bu dallar kendi içlerinde çok derinleşmiştir. İşte bu noktada projenin kendi ihtiyacına göre işinin ehli, birçok uzmandan destek alınır.

İHALE PAKETİ VE PROJE KONTROLÖRLÜĞÜ
İşverenin ihaleye çıkma talebi doğrultusunda uygulama projesi baz alınarak bünyemizde bulunan ekipler ile keşif metraj çalışmaları tamamlanır. Tedarikçilerin belirlenmesinden ön bütçenin hazırlanmasına kadar ihale ile igili dosyaları hazırlayarak, bütün bir paket olarak hizmet veririz. Bu süreçlerin hepsinde işveren ile iletişimde kalarak raporlamalarımızı aktarırız.

UYGULAMA KONTROLÖRLÜĞÜ ve KESİN KABUL HİZMETİ
İhalenin sonuçlanmasının ardından uygulamayı üstlenen yüklenici ile iletişimde kalarak kontrolör olarak sürece dahil oluruz. Saha kontrolleri, sürecin takibinde kalacağımız koordinasyon toplantıları ve raporlama ile kesin kabul sürecine kadar aktif bir şekilde projenin içinde oluruz.

Call Now Button